Winnice/Katalog win

Proponujemy wina znanych włoskich producentów, którzy cieszą się poważaną reputacją. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom wina wysokiej jakości. 

 • foto bottega 2.jpg

  Bottega

  Winnica Bottega ma za sobą czterystuletnią historię w świecie wina i grappy. Już od 1600 roku przodkowie rodziny Bottega uprawiali winorośl.

  Jednakże najlepiej zapisane dzieje rodziny są od lat 20-tych, kiedy to zapalony enolog , świetny znawca win zakłada swoją winnicę i destylarnie.

   

  Czytaj więcej
 • barriccaia.jpg

  Ca'dirajo

  Posiadłość Ca' di Rajo położona jest na żyznej glebie wzgórz Treviso, w pobliżu rzeki Piave. Winnica została założona w 1960 roku przez Mario Cechetto, rolnika, który zwrócił uwagę na wielki potencjał ziemi, która stwarzała doskonałe warunki dla uprawy winogron do produkcji „Prosecco". Winnica zbudowana jest w nowoczesnym stylu, ale szanująca tradycyjną architekturę regionu Piave, jest wyposażona w nowoczesne udogodnienia do produkcji wina.

   

   

  Czytaj więcej
 • ColliOrientali.jpg

  Cantina di Marco

  Połączenie trzech pokoleń. Wina z regionu Apulia 

  Cataldo Di Marco urodził się w Martina Franca w 1921 r. Już jako dziecko rozwijała się u niego przedsiębiorczość. Ta cecha z czasem przerodziła się w chęć wykorzystania ogromnego potencjału wina z doliny Itria.

   

  Czytaj więcej
 • fattoria.jpg

  Fattoria Di Grignano

  Pierwsze wzmianki historyczne dotyczące Grignano sięgają epoki brązu. Współczesne wykopaliska archeologiczne wydobyły na światło dzienne pozostałości osady zajmowanej przez rodzinę pasterską, która cieszyła się wysoką pozycją społeczną, o czym świadczą resztki odkrytych zdobionych naczyń.  

  Przez wieki teren ten nabrał cech fortyfikacji etruskiej, a następnie romańskiej...

  Czytaj więcej
 • livon.jpg

  Livon

  Dorino Livon rzeczywiście stał się jednym z najbardziej utytułowanych i uznanych winiarzy w regionie Friuli- Wenecji Julijskiej.

  Historia rodziny oparta jest pasji do wina ,rodzinnych tradycjach , na prawdziwej miłości do ojczyzny, do regionu Friuli  Collio i Colli Orientali del Friuli.

  Dorino Livon nabył swoje pierwsze winnice na wzgórzach Collio w 1964 roku . Z czasem winnica urosła do rangi farmy , winnIcy „AZIENDA AGRICOLA LIVONi” 

  Czytaj więcej
 • venica[1].jpg

  San Martino

  Historia wenecka , która zaczęła się w roku 1918 , zapoczątkowana przez Amedeo Caccaro

  Czytaj więcej
 • R_PICOLIT2.jpg

  Tenuta Luisa

  Wszystko zaczęło się od pradziadka, Francesco Luisy, i jego małej, pięciohektarowej działki: był rok 1907. Potem przyszedł dziadek Delciso, jedyny syn sześciorga dzieci, który prowadził rodzinną farmę. A potem Eddi, syn Delisio , który w wieku 13 lat postanowił w pełni zaangażować się w produkcję wina i uprawę winorośli, przekształcając i rozwijając winiarnię i posiadłość w Tenuta Luisa, jakim jest teraz.

  Czytaj więcej
 • terredavino foto.jpg

  Terre Da Vino

  Winnica wyznaje filozofie : wina z Piemontu, tylko jedynie apelacji DOC i DOCG.

  Czytaj więcej
 • terreforti.jpg

  Terre Forti

  TERRE FORTI  jest jedną z marek CAVIRO. CAVIRO jest spółdzielnią rolną, której misją jest promowanie grona swoich członków. 

  Jednym sposobem, aby konkurować na arenie światowej to doskonała jakość, która osiągana jest poprzez staranny dobór ich członków oraz rygorystyczna kontrola jakości i produkcji.

  Czytaj więcej
 • _MG_9877.jpg

  Venica & Venica

  Venica & Venica została założona w 1898 roku i od tego czasu należy do rodziny Venica. Winnica znajduje się w Collio i cieszy się międzynarodową renomą.

  Czytaj więcej
NazwaRozmiarData
icoKATALOG WIN- IMPERIAL WINES (MR).pdf11913.96 KB2020-09-03 19:05
icoULOTKA PDF[1].pdf535.93 KB2020-04-10 09:42