Wina

Proponujemy wina znanych włoskich producentów, którzy cieszą się poważaną reputacją. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom wina wysokiej jakości. 

 • foto bottega 2.jpg

  Bottega

  Winnica Bottega ma za sobą czterystuletnią historię w świecie wina i grappy. Już od 1600 roku przodkowie rodziny Bottega uprawiali winorośl.

  Jednakże najlepiej zapisane dzieje rodziny są od lat 20-tych, kiedy to zapalony enolog , świetny znawca win zakłada swoją winnicę i destylarnie.

   

  Czytaj więcej
 • cantine due palme.jpg

  Cantine due Palme

  Cantine due Palme to duża, nowoczesna spółdzielnia winiarska z siedzibą w Cellino San Marco/Salento, głęboko w sercu Apulii.

  Założona w 1989 roku z pomysłu Angelo Maci, Cantine due Palme wzrosła w ciągu roku do 400 plantatorów. Staranna uprawa winorośli i nowoczesne wyposażenie winiarni pozwala posiadłości oferować wina w bardzo dobrej jakości za przystępną cenę. Z ponad 2400 ha winnic w tym regionie, Cantine due Palme wytwarza typowe, regionalne wina z lokalnych odmian winorośli...

  Czytaj więcej
 • fattoria.jpg

  Fattoria Di Grignano

  Pierwsze wzmianki historyczne dotyczące Grignano sięgają epoki brązu. Współczesne wykopaliska archeologiczne wydobyły na światło dzienne pozostałości osady zajmowanej przez rodzinę pasterską, która cieszyła się wysoką pozycją społeczną, o czym świadczą resztki odkrytych zdobionych naczyń.  

  Przez wieki teren ten nabrał cech fortyfikacji etruskiej, a następnie romańskiej...

  Czytaj więcej
 • livon.jpg

  Livon

  Dorino Livon rzeczywiście stał się jednym z najbardziej utytułowanych i uznanych winiarzy w regionie Friuli- Wenecji Julijskiej.

  Historia rodziny oparta jest pasji do wina ,rodzinnych tradycjach , na prawdziwej miłości do ojczyzny, do regionu Friuli  Collio i Colli Orientali del Friuli.

  Dorino Livon nabył swoje pierwsze winnice na wzgórzach Collio w 1964 roku . Z czasem winnica urosła do rangi farmy , winnIcy „AZIENDA AGRICOLA LIVONi” 

  Czytaj więcej
 • terredavino foto.jpg

  Terre Da Vino

  Winnica wyznaje filozofie : wina z Piemontu, tylko jedynie apelacji DOC i DOCG.

  Czytaj więcej
 • terreforti.jpg

  Terre Forti

  TERRE FORTI  jest jedną z marek CAVIRO. CAVIRO jest spółdzielnią rolną, której misją jest promowanie grona swoich członków. 

  Jednym sposobem, aby konkurować na arenie światowej to doskonała jakość, która osiągana jest poprzez staranny dobór ich członków oraz rygorystyczna kontrola jakości i produkcji.

  Czytaj więcej
 • venica[1].jpg

  Venica & Venica

  Venica & Venica została założona w 1898 roku i od tego czasu należy do rodziny Venica. Winnica znajduje się w Collio i cieszy się międzynarodową renomą.

  Czytaj więcej
NazwaRozmiarData
icoKATALOG WIN IMPERIAL WINES-PDF.pdf31338.04 KB2019-05-16 09:58
icoULOTKA PDF[1].pdf535.93 KB2020-04-10 09:42