Team

IMPERIAL WINES zatrudnia specjalistów i ekspertów z długoletnim doświadczeniem zawodowym w branży wine&spirit.

Wszyscy nasi pracownicy i osoby współpracujące z nami regularnie przechodzą przez szereg szkoleń w celu wspierania biznesowego naszych klientów oraz pomocy w wyborze odpowiedniego wina.

 

Nasi konsultanci

 

W celu zwiększenia konkurencyjności na Polskim rynku IMPERIAL WINES czerpie również korzyści płynące z doświadczeń najbardziej wykfalifikowanych specjalistów z branży winiarskiej.

W szczególności:

 

Alessandro Rolla

Były dyrektor generalny w Polsce dla ECKES&STOCK GROUP. Doświadczony menager ds. eksportu z ponad 20-letnim stażem w branży wine&spirit, odpowiedzialny za ponad 80 krajów . Doskonale zna trendy, preferencje na arenie światowej. Wieloletni doradca w zakresie eksportu dla największych firm z branży winiarskiej. Ekspert znajomości polskiego rynku. Oprócz tego koneser i kolekcjoner wina.

 

Marco Ghiglione

Znany Włoski sommelier z ponad 15-letnim doświadczeniem, współpracujący z najlepszymi restauracjami w północnych Włoszech oraz we wschodniej części Europy w szczególności na rynku rosyjskicm. Marco jest wielkim pasjonatem wina.

 

Pietro Rongoni

Doświadczony szef kuchni z Mediolanu. Całe swoje zawodowe życie spędził za granicami swojego kraju, pracując w najlepszych restauracjach na świecie.