O nas

BENVENUTO 

Witamy na stronie IMPERIAL WINES  bezpośredniego importera win włoskich ,specjalizującego się w imporcie i dystrybucji wysokojakościowych win. 

Wina, które oferujemy pochodzą z winnic rekomendowanych przez najlepszych włoskich specjalistów, to właśnie oni dla nas wyselekcjonowali pozycje win, które odniosły sukces w Polsce. 

Naszym głównym atutem jest propagowanie win wysokiej jakości. Klienci kolaborujący z nami przekonali się o tym , dla nich właśnie cały czas poszerzamy nasze portfolio. Dzięki bliskim relacjom znamy preferencje naszych klientów- nie mamy win przypadkowych !!!

Ponadto wyróżnia nas to ,że nie współpracujemy z hipermarketami , dużymi sklepami ,ze  stacjami benzynowymi , itd. To nasz dodatkowy walor w szczególności przy współpracy na rynku HORECA , z salonami specjalizującymi się sprzedażą win premium, z sektorem b2b , jak i odbiorcami prywatnymi.

Imperial Wines dysponuje 3 magazynami w Polsce, co umożliwia  dostarczenie zamówienia w ciągu 24 godzin 7 dni w tygodniu na terenie Warszawy i Poznania, a w pozostałej części Polski w ciągu 48 godzin.

 Dla naszych klientów VIP organizujemy szkolenia i kursy MASTER CLASS, które przeprowadzane są przez profesjonalnych włoskich sommelierów.

 

Zapraszamy do współpracy specjalistów, miłośników wina jak również osoby, które zaczynają swoją przygodę z winem . 

 

 

„ Life is too short to drink cheap wine”