O nas

BENVENUTO 

Witamy na stronie IMPERIAL WINES  bezpośredniego importera win włoskich ,specjalizującego się w imporcie i dystrybucji wysokojakościowych win. 

Wina oferowane przez nas pochodzą z winnic rekomendowanych przez specjalistów włoskich, to właśnie oni dla nas wyselekcjonowali pozycje win, które odniosły sukces w Polsce. 

Naszym mottem głównie są wina znane ze swojej jakości. Klienci kolaborujący z nami przekonali się o tym , dla nich właśnie cały czas poszerzamy nasze portfolio. Dzięki bliskim relacjom znamy preferencje naszych klientów- nie mamy win przypadkowych !!!

Ponadto win z naszej oferty nie znajdzie się w hipermarketach , dużych sklepach , stacjach benzynowych , itd. To nasz dodatkowy atut w szczególności przy współpracy na rynku HORECA , z salonami specjalizującymi się sprzedażą win premium, z sektorem b2b , jak i odbiorcami prywatnymi.

Imperial Wines dysponuje 3 magazynami w Polsce, co umożliwia  dostarczenie zamówienia w ciągu 24 godzin 7 dni w tygodniu na terenie Warszawy i Poznania, a w pozostałej części Polski w ciągu 48 godzin.

 Dla naszych klientów VIP organizujemy szkolenia i kursy MASTER CLASS, które przeprowadzane są przez profesjonalnych włoskich sommelierów.

 

Zapraszamy do współpracy specjalistów, miłośników wina jak również osoby, które zaczynają swoją przygodę z winem . 

 

 

„ Life is too short to drink cheap wine”